forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cannabis
2013-09-09, 10:25
Naleśniki
Autor Wiadomość
&gaga 
Kennel

Wysłany: 2012-05-18, 23:05   

scheherezade uwierz mi naprawdę, wiem jak u mojej suki masło w małej dawce to "solo" zadziałało , wiem też że identyczna reakcja była po niemalże całym opakowaniu/czy tam kostce jak kto woli i nie zamierzam tego patentu próbować bo zaraz po tym muszę podawać pastylkę na biegunkę. Staram się też zawsze pilnować i siebie i wszystkich dookoła że masła przy niej szczególnie, nawet na minutę nie zostawiać w zasięgu takim gdzie jej pysk dosięga.

Swoją droga temat dotyczy stricte naleśników :P Mogłam założyć temat "Co dobre na mase/utycie/ u psa - różne patenty,rady i porady" Ale założyłam o naleśnikach, dlaczego? Bo to mnie ciekawiło, czy ktoś o tym słyszał/stosował taką dietę. Także nie widzę sensu odbiegania od tematu bo zaraz przerzucimy się z naleśników na surowe mięso :oops:
I bardzo Cię proszę - wyprzedając ewentualną odpowiedź - Nie odbieraj tego jako atak na Twoją osobę :wink:

A wracając do tematu owych neleśników - pass, dzisiaj miałam totalne urwanie głowy, non stop ktoś coś chciał, dzwonił,przyłaził, nie zrobiłam psom naleśników - kurcze mam wyrzuty sumienia bo wszystkie chodzą i patrzą na kuchenkę :lol: No cóż .... może jak już wyrobie się ze wszystkim to dostaną na wczesne śniadanko,a jak nie to muszą czekać do popołudnia jak z wystawy wrócimy. Ale naprawdę czuje się paskudnie - dałam ciała :no:

*kasia103 
Weteran

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2012-05-19, 16:31   

gaga, to niedługo naleśniki staną się u Ciebie w domu jakimś rytuałem haha :D

&gaga 
Kennel

Wysłany: 2012-05-19, 19:57   

Kasia daj Ty mnie spokój, jak kiedyś kochałam naleśniki tak teraz już nie mogę na nie patrzeć :D Sama chyba nie zjem żadnego do minimum (!) końca roku :cool:

*kasia103 
Weteran

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2012-06-07, 23:41   

widac już jakieś efekty diety naleśnikowej po (prawie) miesiącu ? Jestem bardzo ciekawa :)

*naira89 
Weteran
naira

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2012-07-28, 07:55   

kasia103, podpinam się do pytania :) ciekawe czy jakieś są efekty :) ) widać cisza :( :p

&gaga 
Kennel

Wysłany: 2012-07-28, 08:41   

Dziewczyny wybaczcie,ale wchodzę na forum - raz,dwa i już mnie nie ma ;)
W sumie zakończyłam kurację naleśnikową - z braku czasu :(
Tak więc...kicha :( Wróciliśmy na gotowane i suche (z przewagą suchego)....
Jednak kuracja - dość krótka, na rudym się nie sprawdziła do końca (owszem - nabrał apetytu, ciut nabrał ciałka...tyle, że naprawdę za krótko stosowaliśmy żeby powiedzieć "polecam" lub "nie")

Odpowiedz do tematu