forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Pit Bull Crew Poland
Autor Wiadomość
Katja 
Aktywny


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Paź 2007
Posty: 117
Skąd: wrocław
Wysłany: 2012-04-23, 11:13   The Pit Bull Crew Poland

Kochani,
Jakoś pod koniec sezonu startowego 2011 zrodził się w kilku głowach pomysł powołania do życia organizacji, która zbierze i usystematyzuje ten nasz sportowy świat APBT. Pomysł kielkował, kiełkował, było mnóstwo rozmów, planów i koncepcji. Aż w listopadzie 2011 roku, zebraliśmy się grupą ludzi, którzy od lat uczestniczą w zawodach typu Pit Bull Show w malowniczej Wiśle, tuż pod skocznią Ada...ma Małysza, i powołaliśmy do życia Stowarzyszenie :)
Zalożycielami i pomysłodawcami koncepcji klubu m.in. są: Damian Grycuk (Zryty), Katarzyna Lesiak (Katja), Ewa Cieślar, Monika Lis (Metaxa), Kasia Adamczyk (Murzyńska Łydka), Grzegorz Zwoliński (Speed), Tomek Cierebiej (Cyrkiel), Mateusz Talik (Talon), Kamila Pysz.
Jednak idea klubu jest taka, aby tworzyli go ludzie, ludzie którzy kochają APBT, którzy swoją postawą, potrafią przekazać piękno tej rasy, jej sportowy charakter, ale też oddanie człowiekowi, chęć współpracy. Ludzie, którzy poświęcają wiele aby pracować ze swoimi psami, pokazywać na zawodach ich fizyczne możliwości i tym samym inspirować innych do pracy.
Co jest naszym celem ?
Chcemy pokazać społeczeństwu wizerunek psa (APBT) tak jak my go widzimy.
Chcemy pokazać swoimi oczami wszystkie swoje myśli, emocje, sposób myślenia, pomysł na jutro oraz nagiąć ludzką wyobraźnię w ten sposób aby przełamać ich wszelkie stereotypy oraz sposób myślenia, który nas w pewnym sensie boli.
Chcemy zarazić tą "subkulturą", pomysłem na życie z pitbullem, ciekawe osoby, które być może szukają rasy, z którą mogą ciekawie żyć.
Chcemy zachęcić do zaangażowania ludzi lubiących ciężką pracę, kreatywnych, mających szeroko otwarte oczy.
Chcemy stworzyć bazę profesjonalnego sprzętu, dzięki któremu zawody w PL będą na najwyższym poziomie.

Mamy nadzieję, że przyłączycie się do klubu i pomożecie Nam wspólnie tworzyć go przez najbliższe lata.
Pozdrawiam.


1
Klub The Pit Bull Crew Poland został powołany jako Polskie Stowarzyszenie Miłośników Amerykańskiego Pit Bull Teriera w celu popularyzowania zawodów sportowych typu Pit Bull Show oraz zachęcenia większej ilości osób do świadomej pracy z psem sportowym, a także w celu propagowania pozytywnego wizerunku psów rasy American Pit Bull Terier w Polsce oraz... stworzenia bazy profesjonalnego sprzętu, który będzie wykorzystywany na zawodach typu Pit Bull Show.
2
Siedziba klubu mieści się we Wrocławiu, przy ulicy Ołtaszyńskiej.
3
Członkiem klubu może zostać każda osoba fizyczna, która złoży deklarację członkowską na piśmie oraz opłaci roczną składkę członkowską.

4
Roczna opłata członkowska wynosi 60 zł. W związku z tym iż w tym roku ruszamy dość późno, opłata za sezon 2012 będzie w wysokości 40 zł.
5
Prawa i obowiązki członków klubu szczegółowo określają postanowienia statutu
6
Członkowie klubu “otrzymują”
● coroczny newsletter klubu (magazyn w kwestiach APBT: edukacji, wyżywienia, szkolenia i hodowli, bieżącej działalności klub; reportaże z zawodów, konkursy itp)
● zaproszenia na wszystkie imprezy klubowe (wystawy, imprezy sportowe, dni treningowe i dni szkoleniowe z profesjonalnym pozorantem)
● 10 % zniżki na zakupy gadżetów klubowych
● 20 % zniżki na opłaty za starty na imprezach klubowych
● 25 % zniżki na reklamę (krycia, hodowli) w newsletterze klubu i stronie internetowej klubu
● rabaty w firmach współpracujących z klubem
● możliwość przedstawiania swoich pomysłów, artykułów, projektów w newsletterze i na stronie internetowej klubu
● udział w rankingu Najlepszy Pies Sezonu (laureat zostaje nagrodzony po zakończeniu sezonu startowego)
● udział w rankingu klubowym o tytuł "Klubowy Champion Weight Pullingu", "Klubowy Champion Exterieru"

*Cały dochód, który będzie trafiał na konto klubu ze składek członkowskich, dotacji, wpływów od sponsorów będzie przeznaczany na działalność statutową, a na koniec każdego roku, dla członków klubu będzie dostępne rozliczenie wpływów i wydatków klubu. Priorytetem jest dla nas stworzenie mocnej, rozpoznawalnej marki oraz bazy sprzętu, wykorzystywanego na zawodach, dlatego też chcemy, żebyście mieli pewność na co idą pieniądze, które trafiają od Was do kasy klubu.Jak zostać członkiem The Pit Bull Crew Poland
Krok 1
Zapoznaj się ze Statutem klubu i Zasadami członkostwa, które są dostępne na fanpage’u klubu http://facebook.com/thepitbullcrewpoland w dziale Notatki
Krok 2
Ściągnij z fanpage’a http://...facebook.com/thepitbullcrewpoland i czytelnie wypełnij deklarację członkowską
Krok 3
Wypełnioną i odręcznie podpisaną deklarację wyślij na adres:
The Pit Bull Crew Poland
Ul. Ołtaszyńska 86/4
53-034 Wrocław

Krok 4
Opłać składkę członkowską (za rok 2012 - 40 zł) – zachowaj potwierdzenie przelewu, ale nie musisz go dołączać do wysyłanej deklaracji.
Dane do przelewu:
The Pit Bull Crew Poland
ul. Ołtaszyńska 86/4
53-034 Wrocław
33 1090 2398 0000 0006 0817 0655

Krok 5
Po otrzymaniu Twojej deklaracji i wpłaty składki członkowskiej, zarząd klubu niezwłocznie – drogą elektroniczną prześle Ci numer członkowski. Będzie to potwierdzeniem przyjęcia w poczet członków klubu i otrzymania rocznej składki członkowskiej.
Nadany numer jest ważny w bieżącym roku kalendarzowym. Należy go zachować, gdyż będzie potrzebny w trakcie zgłoszeń i rejestracji na zawodach, a także w momencie zakupu gadżetów klubowych, czy zakupów w firmach partnerskich.
Tylko regularne, coroczne opłacanie składek członkowskich upoważnia członków klubu do korzystania z rabatów na zawodach, zakupach gadżetów klubowych i zakupach w sklepach partnerskich.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Międzynarodowa Federacja Kynologiczna Związek Kynologiczny w Polsce Klub Terrierów Typu Bull w Polsce American Dog Breeders Association United Kennel Club

Forum Poświęcone rasom bullowatym: American Staffordshire Terrier, American Pit Bull Terrier, Bull Terrier, Staffordshire Bull Terrier

phpBB by przemo