forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Guzki pod pachami, koło jader i na czubku głowy miedzy usz.
Autor Wiadomość
szyszkaa8 
Początkujący

Imię: Agnieszka
Wysłany: 2018-06-07, 13:25   Guzki pod pachami, koło jader i na czubku głowy miedzy usz.

Pomocy! Weta mamy dopiero jutro a ja nie mogę wysiedzieć tak się martwię. Może ktoś z was się z tym spotkał. Amstaff 10miesięcy. Zauważyłam i wyczułam guzki na głowie między jednym uchem a drugim pod pachami i kolo jąder. Guzki mniejsze niz pestka od czeresni w skupisku, twarde, raczej suche bez wydzieliny w środku. Nic się z nich nie sączy. Nie swędzą. Czasami się łuszczą. Pies karmiony karmą Brit Rise & Lamb przeszliśmy na tą ponieważ ma uczulenie na kurczaka, do tego codziennie gotowane mięso z warzywami. Jedyne co zmieniło się w jego diecie to to, że moja "kochana" teściowa od jakiś 3tygodni za moimi plecami podkarmia go mlekiem gdy jestem w pracy. Wcześniej nie dostawał. Nie jestem w stanie tego dopilnować ponieważ jestem w pracy. Jest tak niereformowalną kobietą, że nie rozumie, że to psu szkodzi i nie powinien tego mleka dostawać. "Bo kiedyś psy piły mleko." "Bo on chce normalnego jedzenia" tzw. ludzkiego. Jak ja mam jej przetłumaczyć, że tą swoją dietą podkarmianą niszczy mi zdrowie psa?! I że pies ma swoje jedzenie. brak mi sił. Pomóżcie! Mogą to być guzki od mleka czy raczej jest to inna przyczyna?

"Nic tak nie ogrzewa, jak jego zimny nos"

Odpowiedz do tematu