forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cannabis
2013-09-09, 09:48
Suche karmy polecane przez was
Autor Wiadomość
amstaff94 
Początkujący

Wysłany: 2017-11-22, 14:33   

Witam wszystkich dbających o zdrowie swoich czteronogich pociech. Ja również posiadam amstaffa i od byle jakiej karmy mogą nam w przyszłości poważnie chorować, dlatego ja kupuję mu taką oto karmę:
https://sklepzkarmami.pl/forza10-legend-line/11229-forza10-legend-maintenance-evolution-digestion-karma-bezzbozowa.html
Piesek wygląda na zdrowego, szczęśliwego i w dobrej formie.
Pozdrawiam.

artusiak 
Początkujący

Wysłany: 2017-12-05, 14:49   Suche karmy polecane przez nas

Ja dla mojego psa (ma wrażliwą skórę i przewód pokarmowy) o masie 17 kg kupuję karmę dla psów
gastro intestinal w sklepie Weterynek. :wink:

Diety weterynaryjna niestety...

hellomense 
Początkujący

Imię: Karina
Wysłany: 2018-01-03, 14:45   

My co prawda dopiero zaczynamy ale posłuchałam się i zmieniłam karmę na Taste of the Wild i jest duuuużo lepiej niż było. ( u hodowcy jadł RC MEDIUM) Przestał pierdzieć, kupa normalna i póki co jest wszystko super :)
A co do innych (jeśli patrzeć składowo) myśle, że jak wyżej Orjien, Acana, Purizon, Taste of the wild, Brit care. No i oczywiście Alpha Spirit chyba najlepsza :)

Joannica 
Początkujący

Wysłany: 2018-03-30, 10:59   

U mnie najlepiej sprawdziła się Purina Dog Chow. Mój pies wprost przepada za nią. Zastanawiam się jednak czy nie wprowadzić do diety jakiejś karmy lub przysmaków dobrze działających na sierść na przykład https://www.krakvet.pl/pr...-psa-c-675.html

Odpowiedz do tematu