forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cannabis
2013-09-09, 09:48
Suche karmy polecane przez was
Autor Wiadomość
^Mari 
Zadruga FCI

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2017-04-15, 15:40   

jkw210, wystarczy, że spojrzysz na skład. wszystkie składniki wymieniane są w kolejności w jakiej występują % (czyli pierwszego składnika jest najwięcej, ostatniego najmniej).
skład Royala:

SKŁAD
Kukurydza, mąka kukurydziana, mąka pszenna, suszone białko wołowe i wieprzowe*, suszone białko drobiowe, tłuszcze zwierzęce, pszenica, hydrolizat białka zwierzęcego, sole mineralne, pulpa buraczana, olej rybny, olej sojowy, drożdże, wyciąg z drożdży (źródło mannooligosacharydów).
DODATKI (na 1 kg karmy): Witamina A: 13100 UI, Witamina D3: 800 UI, E1 (Żelazo): 55 mg, E2 (Jod): 5,5 mg, E4 (Miedź): 11 mg, E5 (Mangan): 72 mg, E6 (Cynk): 215 mg, E8 (Selen): 0,14 mg – Konserwanty – Przeciwutleniacze.

porównaj sobie go z innymi karmami w tym przedziale cenowym...

Cerber666 
Początkujący

Wysłany: 2017-05-07, 10:42   

Witam,kupiłem dla szczeniaka taką karmę.Po składzie wydaje sie nie najgorsza.Używał ktoś,zna ktoś tą marke?
http://www.fotosik.pl/zdjecie/a627489406995db2

ANIMAL GRAIN FREE Kurczak z batatami, marchewką i groszkiem dla szczeniąt 2 kg

Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt.
Kurczak, indyk i łosoś 60% (min. 34% świeżego mięsa).
Bez dodatku zbóż.
Słodkie ziemniaki.
Waga opakowania: 2 kg.
Cena za 1 kg karmy: 22,5 zł.

60% kurczaka, indyka i łososia - lekkostrawne białko zwierzęce bogate w aminokwasy co wspomaga wzrost i rozwój!

Bez dodatku zbóż - formuła jest zaprojektowana tak, aby korzystnie wpływać na zwierzęta z nietolerancją bądź wrażliwością na ziarna.

Glukozamina, siarczan chondroityny i MSM - aby wspierać rozwój kości i chrząstek w fazie ich najszybszego wzrostu.
Minimum 34% świeżo przygotowanego kurczaka, indyka i łososia - naturalne, tradycyjne i lekkostrawne źródło białka.

Zawiera Suplement Omega 3 - doskonałe źródło EPA i DHA, aby wspierać rozwój funkcji poznawczych, wizualnych i zmniejszać podatność na zapalenia.

Bez dodatku sztucznych barwników i konserwantów.

SKŁAD

Kurczak, indyk i łosoś 60% (w tym 20% świeżo przygotowanego kurczaka, 14% suszonego kurczaka, 7% świeżo przygotowanego indyka, 7% świeżo przygotowanego łososia, 7% suszonego indyka, 3% suszonego łososia i 2% wywaru z kurczaka), bataty (19%), ziemniaki, siemię lniane, pulpa buraczana, suplement Omega 3, minerały, witaminy, suszona marchew (odpowiednio 25 g na kg produktu), groszek (odpowiednio 8,5 g na kg produktu), wywar z warzyw, glukozamina (170 mg/kg), metylosulfonylometan (170 mg/kg), siarczan chondroityny (125 mg/kg), nukleotydy, fruktooligosacharydy (92 mg/kg), mannanooligosacharydy (23 mg/kg).

Bartektrn 
Początkujący

Imię: Bartek
Wysłany: 2017-07-21, 20:10   

Witam co polecacie dla szczeniaka osmio tygodniowego waga około 8kg

Pozdrawiam

*steryd 
Bulloholik
Diesel[*] & Vigo

Wysłany: 2017-07-24, 09:13   

Zależy jakim budżetem dysponujesz.
Wg mnie od najlepszej
Premium
Orijen
Taste of the wild
Acana
Hils

Econo
Josera

Bartektrn 
Początkujący

Imię: Bartek
Wysłany: 2017-07-28, 16:43   

Wiekie dzięki *steryd

a którą brać

http://www.zooplus.pl/sho..._premium/474052

http://www.zooplus.pl/sho..._premium/473985

L czy XL

A puszki Terra Canis dobre są ??

http://www.zooplus.pl/sho...nis_menu/441248

*steryd 
Bulloholik
Diesel[*] & Vigo

Wysłany: 2017-07-28, 17:06   

Niema za co bo inna i tak wybrales ;)
wg mnie wiekszej roznicy nie bedziesz mial. W xl pewnie wiecej skladnikow na ochrone wzmocnienie i rozwoj stawow xl to rasy 50kg+ dla mnie. Byc moze wieksze granulki i jakies kosmetyczne sprawy. Do suchej karmy i tak nie wejdziesz.
Wzial bym L.

Puszek nie znam wiec sie nie wypowiadam. Zawsze podawalem je okazyjnie i traktowalem jako psi fast food.

MariuszCoco 
Początkujący
Coco

Imię: Mariusz
Wysłany: 2017-08-06, 22:41   

A Brit CARE LAMB & RICE? Myślałem nad acana ale puppies maja z kurczakiem a Coco ma uczulenie na niego. COCO 11 tyg

artusiak 
Początkujący

Wysłany: 2017-08-16, 10:45   

Witam , ja dla swojego psa kupuję karmę od [wymoderowano] , jest to specjalistyczna karma dla psów dzięki której zawartość składników dostarczana jest niezmiennie do organizmu.
Mój pies jest szczęśliwy i zadowolony ma piękną sierść i zdrowe zęby. Polecam

-------------------------
Popraw link aby wskazywał konkretną karmę i był zgodny z Regulaminem.
*Mari
Ostatnio zmieniony przez Mari 2017-08-16, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  

_siersciuch 
Początkujący

Imię: Paula
Pomogła: 1 raz
Wysłany: 2017-08-23, 10:12   

MariuszCoco napisał/a:
A Brit CARE LAMB & RICE? Myślałem nad acana ale puppies maja z kurczakiem a Coco ma uczulenie na niego. COCO 11 tyg

Ja podaje mojemu szczylowi Brit Care puppy jak dla mnie rewelacyjna, żadnych sensacji, sierść błyszcząca, małe kupy, bez bąków. Więc polecam jak najbardziej.

Odpowiedz do tematu