forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cannabis
2013-09-09, 09:49
Karmy Firmy Brit Care
Autor Wiadomość
Speedlatin 
Początkujący

Imię: Tomasz
Wysłany: 2017-03-15, 17:26   

Hej. Mam malutka rozrabiare. Ma 6 tygodni i 3 dni waży 3.700kg. Dziś dojechał worek z karmą brit care puppy lamb & rice. Nie bardzo rozumiem dawkowania. Suczka dość aktywnie spędza czas po przebudzeniu. Dawki podane są co 5kg i co 2 miesiące. Może ktoś ma doświadczenie z tą karmą i podpowie jak nią karmic? Zeby nir przekarmiac ani nie za malo nie podawac. Pozdrawiam serdecznie Tomasz

Hades 
Początkujący

Wysłany: 2017-03-16, 03:08   

Okolo 120-150 gram podzielone na 6 posilkow.
W tabeli dawkowania jak pattzysz to tam jest waga doroslego psa czyli jesli masz pitbulla i spodziewasz sie ze gdy bedzie juz dorosly bedzie wazyc okolo 25 kg to tak wlasnie kolo 150g trzeba dac

Zreszta masz to w tabeli przeciez

*Paulina 
Weteran

Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2017-03-16, 08:34   

Dla bullowatych lepiej jest wybrać opcję Brit care lamb & rice Puppy LARG BREED. Ma troszkę inny skład i jest bardziej ukierunkowana na duże rasy. Dawki są troszkę zaniżone, także jak piesek dostanie te 20 ram więcej, to też nic mu nie będzie.

Speedlatin 
Początkujący

Wysłany: 2017-03-17, 00:05   

Dzięki za odpowiedzi. Postanowiłem małą karmic 5 razy dziennie. Jest już przyzwyczajona do posiłków 8,12,15,18,22. Daje jej po 34g na porcję co daje dziennie 170g. Przyjąłem, że będzie wazyla 30kg (dorosła suka od 27-33kg średnio więc wziąłem wagę środkowa) zjada ładnie żalu posiłek choc czasem zagląda pomiędzy posiłkami do miski.

Speedlatin 
Początkujący

Wysłany: 2017-03-21, 22:48   

A ktoś kto stosował dokładnie te karmę co ja podaje małej może się wypowiedzieć ba temat kupy? Śmierdzi niesamowicie. Mała załatwia się na mate bo póki co to jeszcze musi troszkę pobyć w domu po szczepieniu. Po karmię która dostawali wcześniej przed bratem nie było aż takiego smrodu...

Odpowiedz do tematu