forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Cannabis
2013-09-08, 12:20
Kąpiel psa
Autor Wiadomość
Zadzior 
Bulloholik

Imię: Anka
Wysłany: 2015-07-01, 06:32   

A ja wykąpie Xenkę w weekend bo ma być gorąco, to szybko wyschnie i będzie jej lżej :)

Doryda 
Aktywny
Roxi i Dragon ^^

Wysłany: 2015-07-07, 14:01   

Ja ostatnio kąpałam Dragona 3 razy bodajże co 2 tygodnie bo mi się ciągle w czymś śmierdzącym tarzał... Utrapieństwo z tym psiakiem, tylko ze smyczy go puścić... Roxana też była niedawno kąpana i do zimy mamy spokój. U nas przy kąpielach w grę wchodzi tylko szare mydło, nigdy nie kąpałam psów niczym innym i nie zauważyłam, żeby coś złego się działo. Czasem się podrapią ale to nie jest chyba powód do lamentu, sierść gubią w normalnej ilości - tak mi się zdaje, przy czym psiaki błyszczą się, jakbym je polerowała ;p

Zadzior 
Bulloholik

Imię: Anka
Wysłany: 2015-07-08, 07:27   

Ja mam jakiś szampon dla alergików Hilton :P Ale o mydle nie pomyślałam. Wykąpałam Xenę w niedzielę, a już wygląda jak brudas ;/

AdamN 
Początkujący

Wysłany: 2016-12-22, 15:10   

Psów nie powinno się kąpać za często. Ja swojego Labradora kąpie średnio tak raz na 2-3 miesiące, czasami jak już śmierdzi to wiadomo, że trzeba go umyć, ale 2 tygodnie to strasznie często. Faktycznie był czas, że kapałem swojego psa 2 razy w miesiącu, ale było to zalecenie od lekarza ponieważ pies miał problemy ze zbyt dużym wydzielaniem łojotoku i na skórze robiły mu się takie czarne jakby strupy. Teraz chodzę do salonu pielęgnacji i tam piesek jest kapany, ma czyszczone uszy i piłowane paznokcie. Odkąd miałem remont łazienki i zmieniłem wannę na prysznic musiałem się udać do salonu pielęgnacji.

[wymoderowano reklamę *Mari]
Ostatnio zmieniony przez Mari 2016-12-23, 17:13, w całości zmieniany 1 raz  

artusiak 
Początkujący

Wysłany: 2017-10-13, 14:26   

Ja staram się na bieżąco dbać o higienę mojego psiaka . Robię mu kąpiel raz w miesiącu w szamponie dermokosmetycznym , który jest przyjazny jego skórze. Ten Puppy Shampoo od Vetexpert nie podrażnia skóry , co więcej sierść jest gładka, dobrze się rozczesuje i wygląda zdrowo. Nawet zapach jest całkiem przyjemny.

Odpowiedz do tematu