forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadnanie pochwy podczas miesiączki.
Autor Wiadomość
&Agonia 

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 2015-01-31, 14:57   

kurcze tez o niczym takim nie slyszalam, wyglada przerazajaco ale cale szczescie ze juz wraca do normy. Trzymamy kciuki za Was

Zadzior 
Bulloholik

Imię: Anka
Wysłany: 2015-01-31, 16:01   

Na początku myślałam, że tak musi być. Nigdy nie miałam tak dużego psa. Okazało się jednak, że tak nie może być. Mój mąż patrzy na mnie dziwnie jak obmacuje jej cipkę i patrzę czy wszystko okej! Ale jak mam się nie cieszyć jak 2 tygodnie walczyłam z tym co jej tam wystaje :!: Mam nadzieję, że nic się już nie będzie działo :wink:

*Raszka 
Weteran

Imię: Basia
Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2015-01-31, 19:30   

Zadzior, A ona będzie miała potem sterylizację czy będziecie jeszcze trochę czekać ?

Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć ... bez wiedzy i zgody autora jest zabronione

Zadzior 
Bulloholik

Wysłany: 2015-01-31, 21:28   

Raszka napisał/a:
Zadzior, A ona będzie miała potem sterylizację czy będziecie jeszcze trochę czekać ?

Cieczka się kończy choć dostała hormony na szybsze zaniknięcie jej, a jeszcze dziś znalazłam kropki krwi ale takie rozrzedzone. Po minimum 3 tygodniach powinna przejść stylizację czyli pod koniec lutego gdzieś. Wszyscy mówią, że to obowiązkowe w jej przypadku, bo to wypadnięcie będzie się pojawiało przy każdej ciecze.

&magdi 
Black Fame Kennel

Wysłany: 2015-02-01, 10:19   

No myślę,że w takim przypadku sterylizacja jest absolutnie konieczna.

&agusia_cch 

Wysłany: 2015-02-01, 22:45   

Zadzior napisał/a:
Raszka napisał/a:

Cieczka się kończy choć dostała hormony na szybsze zaniknięcie jej, a jeszcze dziś znalazłam kropki krwi ale takie rozrzedzone. Po minimum 3 tygodniach powinna przejść stylizację czyli pod koniec lutego gdzieś. Wszyscy mówią, że to obowiązkowe w jej przypadku, bo to wypadnięcie będzie się pojawiało przy każdej ciecze.

nie wiem, czy 3tyg po cieczce to nie za wcześnie, może pojawić się np. urojona, a sterylke powinno się wykonywać w 'ciszy hormonalnej'.
zdrowia dla dziewczyny!

Zadzior 
Bulloholik

Wysłany: 2015-02-02, 09:05   

Cytat:
nie wiem, czy 3tyg po cieczce to nie za wcześnie, może pojawić się np. urojona, a sterylke powinno się wykonywać w 'ciszy hormonalnej'.

Dokturka powiedziała, że to minimum, ale podejrzewam że była by zrobiona dość szybko ze względu na to wypadnięcie. Jednak wszystko wlazło do środka :) Poza tym jak pisałam dostała hormony na zanik tej cieczki by móc szybciej wykonać zabieg.

Adijop 
Początkujący
Adijop

Imię: Ada
Wysłany: 2016-11-17, 12:15   

Cześć, moja suczka ma dokładnie to samo. Była u weterynarza i okazało sie ze ma guza macicy :(

Zadzior 
Bulloholik

Wysłany: 2016-11-21, 10:03   

Ma guza? A w jakim wieku jest?

Odpowiedz do tematu