forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sikanie i inne problemy...
Autor Wiadomość
Ania52738482 
Początkujący

Wysłany: 2016-11-02, 20:07   Sikanie i inne problemy...

Witajcie.
Mój pies ma już słuszne 11 lat.
Od jakiegoś roku mam z nim coraz większe problemy....
Serce mi aż pęka z mojej niemocy w tym temacie.
Otóż nigdy nie chorował, u weterynarza bywalismy tylko na szczepienia, odrobaczenia...
Rok temu przyplatalo sie zapalenie krtani i zapalenie ucha - antybiotyki i wyleczone. Pani wet stwierdza ze pies jak na swoj wiek jest wyjatkowo zdrowy i nic niepokojacego sie nie dzieje.
I teraz sie powoli zaczyna psuc...
Na poczatku po tej kuracji antybiotykowej mial non stop zatwardzenie. Zmienialismy karme az sie wszystko ustabilizowalo. Nastepnie przez ok. miesiac ledwo co jadl, ale na masie nie tracil, wazyl caly czas miedzy 35 a 37kg. Nastepnie jesc zaczal normalnie, ale schudl niesamowicie. Wyglada jakby byl glodzony, jak taka typowa bida ze schroniska...
Przed tygodniem zaczely sie problemy z nietrzymaniem moczu...
Niestety nie wiem co mam zrobic, od trzech miesiecy jestem bezrobotna, mieszkam sama, zycie mi sie calkowicie powalilo... nie stac mnie nawet na cholerna wizyte u weterynarza. Lzy nie przestaja mi leciec ze wzgledu na stan zdrowia mojego psa. Nie jestem w stanie mu pomoc, a widze ze cos jest nie tak i to powaznie. Nie wiem co moge zrobic zeby mu pomoc, kocham go najmocniej na swiecie... moze wy mi cos podpowiecie ? Juz nie mam sil...

Odpowiedz do tematu