forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa
Autor Wiadomość
*kattia27 
Weteran
amstaffka1978

Imię: Kasia
Wysłany: 2014-06-12, 11:57   

Kiedyś były super spotkania na Hutniku ;) stare dobre czasy ;)

^Mari 
Zadruga FCI

Wysłany: 2014-06-12, 12:07   

kattia27 napisał/a:
Kiedyś były super spotkania na Hutniku ;) stare dobre czasy ;)

no to ja jeszcze mówię o wcześniejszych czasach :) na Hutnika własnie przeniosła się część osób 'wygoniona' ze Skaryszewskiego. dla nas niestety to było już za daleko. ciekawe czy tamta grupa przetrwała i dalej się spotykają?

*kattia27 
Weteran
amstaffka1978

Wysłany: 2014-06-12, 12:25   

No jestem też bardzo ciekawa, wtedy tam jeździł Awepan, może on coś wie, ja miałam w sumie i do Skaryszewskiego i na Hutnika podobną odległość, ty jeździłaś do parku z tym swoim psem w typie rasy zgadza się ( btw pamiętam, że fajne psisko z Niego było ).

^Mari 
Zadruga FCI

Wysłany: 2014-06-12, 12:36   

Tak. Na niebieskim (starym niebieskim) wraz z takim chłopaczkiem od Raidena zapoczątkowaliśmy spotkania. W szczytowym momencie chyba nawet cotygodniowe. Zazwyczaj było 6-8 psów, czasem mniej czasem więcej. Robiliśmy tug of war i springpole. Młodsze psiaki się bawiły. Mimo że znaleźliśmy cichą polankę i krzaczory wkoło to i tak ciągle ktoś na nas nasyłał straż miejską albo policję...

Jak sięgnę pamięcią wstecz to chyba było ok 2005-2006 roku. Zresztą to własnie te spotkania, w Skaryszewskim i na boisku Hutnika, zaskutkowały I Pit Bull Show w Warszawie (w Rudce).
Stare, dobre czasy...

kattia27 napisał/a:
( btw pamiętam, że fajne psisko z Niego było ).

Dzięki ;)
Już Ci mówiłam niedawno, że dopiero po jakimś czasie od mojego powrotu na fora ast zajarzyłam że Ty to Ty ;)

*kattia27 
Weteran
amstaffka1978

Wysłany: 2014-06-12, 23:55   

Tak, tak mówiłaś ;) oj było naprawdę bardzo fajnie :) nas na Hutniku też policja próbowała wygonić, bo jakaś franca zgłosiła do nich :) nawet są fotki gdzieś tutaj ;) Awepan robił kawał dobrej roboty ;) jego psy zawsze fajnie pracowały, zarówno Zuzka jak i jego pies :)

Omzig 
Początkujący
Gizmo

Imię: Michał
Wysłany: 2016-04-04, 17:09   

Ktoś chętny jeszcze na takie wypady/spotkania psiowe? ;)

Odpowiedz do tematu