forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Legowisko
Autor Wiadomość
*Dzeus 
Weteran

Imię: Natalia
Wysłany: 2014-10-24, 09:03   Legowisko

Zakupiłam jedno legowisko:

Było genialne, dla 8 tyg. amstaffa, dosłownie niezniszczalne, niebrudzące , łatwe w czyszczeniu.
Natomiast zauważyłam, że woli spać na lekkim podwyższeniu, rozłożyć się na boku (na całej długości). Aktualne poszukuje takiego dużego , ale widze , że większość jest robiona na jedno/dwa kopyta. Albo płakie poduchy, albo z bokami i w środku tez jakieś nierówne "poduszki". jak już znajde coś "trwardszego" i wyglądającego jak mini "kanapa" to znowu jest tak cienka, że jak mam wrażenie, że będzie się czuło podłoge. Może mam duże wymagania co do legowiska, ale poprzednie (oprócz tego ze własnie było zbyt cienkie) to sprawdizło się ekstra.

Jak Wy dopieraliście miejsce dla swojego psiaka? Może macie jakieś ktore warto polecić :) )

You are responsible, forever, for what you have tamed. (ang.)

Antoine de Saint-Exupéry

*^Kaja 
Bulloholik

Wysłany: 2014-10-29, 23:31   

My Lunie kupiliśmy już na starcie duuuuuże legowisko - zwykła poducha prostokątna. Na początku średnio jej pasowało, bo szeleściło ciągle, jak się ruszała. Więc dałam jej na wierzch duży gruby koc i przypasowało księżniczce :roll: Ale z czasem i tak zauważyła, że wygodniej w wyrku koło mamusi :lol: I teraz legowisko służy głównie do gryzienia kości i jedzenia nawet tych najmniejszych smakołyków. :) Chociaż czasem jej się na nim przyśnie, ale to tylko jak jest meeeega zmęczona i nie dojdzie do kanapy :lol:

Reksio 
Pozytywnie zakręcony

Wysłany: 2014-11-06, 21:30   

my tylko i wyłącznie kanapy Bimbay :)

Iskier-> http://www.forum.amstaff....opic.php?t=3628

friko-80@wp.pl 
Początkujący

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2015-09-06, 20:35   

Ja kupiłem dla naszego labradora świetne legowisko warte tych pieniędzy - nie taki badziew jak marketowe legowisko wykonane z dobrych materiałów no i co ważne można zdjąć pokrowiec i w razie potrzeby wyprać - mamy je już 1,5 roku i jest jak nowe

Proszę zapoznać się z regulaminem forum. Konto stworzone po to by udając przypadkowego klienta zareklamować sklep internetowy.
Ostatnio zmieniony przez Cannabis 2015-09-06, 22:21, w całości zmieniany 1 raz  

Szermierze 
Pozytywnie zakręcony
Gustaw

Imię: Tomek i Kasia
Wysłany: 2015-09-06, 21:01   

Wybacz, ale za tą cenę to ja mam mini kanapę dla psa ;) Także, ze ściąganym wszystkim do prania. Generalnie zamówiliśmy od laski, która szyje to we Wrocławiu I wymiary to 150x 120 dodatkowo z poduszkami, oparciami etc. Pomijam fakt, że pies lezy na łóżku tam idzie jak coś zbroi ;)

fimo1993 
Początkujący

Imię: Filip
Wysłany: 2015-12-14, 22:45   

siema, macie jakies sprawdzone sklepy z legowiskami? jak wielkie mu kupic? starczy 100x80 czy lepiej 120x100? czas nauczyc naszego szczeniaka spac samemu bo juz za duzy sie robi na lozko;)

Szermierze 
Pozytywnie zakręcony
Gustaw

Wysłany: 2015-12-15, 02:30   

Z doświadczenia wiem, że jak nauczyłęś na łóżko, ciężko będzie oduczyć. Moje mają 3 legowiska kade śpi na łóżku. ;) Nawet jak nas nie ma, to łóżko oblegane.

fimo1993 
Początkujący

Imię: Filip
Wysłany: 2015-12-15, 13:31   

wiem wiem, teraz njest tak ze zasypia na swoim poslaniu i budzi sie w nocy i przechodzi;) ale przynajmniej na poczatku jest wiecej miejsca, a jak jest z nami to dluzej spi wiec same superlatywy:) wiec legowisko i tak mu musze kupic:)

Szermierze 
Pozytywnie zakręcony
Gustaw

Wysłany: 2015-12-15, 16:19   

Nie wiem czy tak można ale podaje linka. http://allegro.pl/xxxl-ka...5025659547.html my osobśicie zamawialiśmy takie legowisko i jesteśmy zadowoleni. Zapewne, niektórym psom może przeszkadzać sliski materiał, jednak welur w przypadku krótkiej sierści sie nie sprawdza. Wszystko sie wbija i ciężko doczyścić. My i tak na ten śliski materacyk kładziemy kocyś.
Nie wiem jednak, czy takie legowisko jest w pełni funkcjonalne, bo jak już wspominałam, nasze leżą na łóżku w salonie ;)

necka 
Początkujący

Imię: Anna
Wysłany: 2015-12-16, 08:25   

tez takie mamy i polecamy :) chociaz fakt, bez kocyka ani rusz :)

Odpowiedz do tematu