To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
forum.amstaff.tox.pl
Forum poświęcone psom ras bullowatych

O wszystkim - Jak odżywiać 4 miesięcznego amstaffa

Roksana96 - 2018-01-17, 13:53
Temat postu: Jak odżywiać 4 miesięcznego amstaffa
Hej ! Jestem mieszkam w szwecji 2.5 miesiąca temu kupiłam amstaffa z rodowodem z bardzo dobrej tu hodowli "tatonka". Teraz mój piesek "Lego" ma 4 miesiące waży 14.5 kg jest "najwyższy z miotu" ale nie najgrubszy- jest taka szczupłą kluchą, porównując go do jego rodzeństwa to nie widać u niego mięśni :( I tu potrzebuje waszej pomocy, jak mogę zmienić jego budowę, żeby wyglądała na bardziej masywniej?? Czym go karmić ? Dodam jeszcze, że hodowca zalecił dawać wszystkim pieskom karmę pure natural, wcześniej jadł pure natural puppy, a teraz dostaje pure natural puppy large. Tu w szwecji jest inaczej, szwedzi stawiają na suchą karmę np. Nie gotują psom ani nie dają surowego miesa, może ja powinnam to zmienić ??? Czekam na waszą odpowiedź . Pozdrawiam Roksana i Lego 🐾🐾
Lucyfer_s_Mom - 2018-01-18, 19:35

Roksana96, nie zmienisz genetyki :wink: jeśli pies ma być wysoki, to będzie. Grubość to nic dobrego dla szczeniaka, tuczać psa i zmuszając go do zbytniej aktywności jedyne co będzie miał to dysplazję, a nie mięśnie. Przecież to dziecko jeszcze :roll:
Dajcie mu w spokoju urosnąć, a potem myślcie o pracy nad sylwetką.

Roksana96 - 2018-01-18, 22:09

Lucyfer_s_Mom, chyba właśnie tego potrzebowałam ! Dziękuję za odpowiedź z przekazem :) pozdrawiam
lopira - 2018-02-22, 00:13

Sama chciałabym wiedzieć co powinien dostawać taki zwierzak.No i oczywiście jaką karmę kupować. Przymierzam się do zakupów u nich https://www.maxandmrau.pl/product-pol-406 jednak zupełnie nie wiem co kupić na początek. Może mi ktoś coś doradzi? Będę wdzięczna :)
Lucyfer_s_Mom - 2018-03-01, 19:32

lopira, najlepiej o takie rzeczy pytać hodowcę - on powinien poinformowac Cię przy zakupie psiaka jak żywić psa.
amstafowelove - 2018-04-03, 15:44

zapytaj abo hodowcę, albo weterynarza